O szkoleniach

Informacje o szkoleniach grafologicznych

Sprawdź dlaczego warto uczyć się u nas

Prowadzący szkolenia

Szkolenia prowadzi mgr Agnieszka Rapak, grafolog, Instruktor Psychografologii Polskiego Stowarzyszenia Grafologów, wykładowca, pracująca jako Biegły Sądowy Grafolog. Analizą grafologiczną zajmuje się od 1997 r. Od 2007 roku prowadzi szkolenia grafologiczne z zakresu podstawowego oraz poszerzone, z autorskim programem. Od tego czasu pomogła wielu osobom zdobyć umiejętności wymagane dla biegłych sądowych. Przeprowadziła również dziesiątki szkoleń specjalistycznych z zakresu m. in. patologii grafizmu dla instytucji państwowych oraz  firm.

Współpracowała m. in. z Telewizją TVP 2 oraz TVN, biorąc udział w takich programach jak „Pytanie na śniadanie”, czy „Dzień dobry TVN”, z gazetą „Dziennik. Polska Europa Świat”, tygodnikiem „Wprost”, „Echo Miasta” Warszawa itd.

Grafolog Agnieszka Rapak prowadzi szkolenia z grafologii i psychografologii.

Wspólnie z telewizją TVN Discovery Historia zrealizowała nagranie filmu dokumentalnego poświęconego postaci Józefa Piłsudskiego, w którym wypowiadała się jako ekspert grafolog (2009 r.)

Oprócz prowadzenia badań nad związkiem obrazu pisma z konkretnymi cechami psychicznymi prowadzi działalność dydaktyczną z zakresu grafologii sądowej oraz analizy rysunku dzieci i dorosłych. Analizę pisma w sposób nowatorski łączy z interpretacją rysunków.

Więcej o jej działalności grafologicznej można znaleźć na stronie O grafologu

Forma szkoleń z grafologii

Wszystkie zajęcia prowadzone są w formie warsztatów w małych grupach uczestników (2-4 osób), dlatego dobrze przygotowują uczestnika szkolenia do rozwijania umiejętności samodzielnego wykonywania analiz grafologicznych.

Dlaczego warto wybrać nasz ośrodek?

Ponieważ na co dzień zajmujemy się badaniem pisma. Współpracujemy z dużymi firmami i organizacjami państwowymi oraz sądami, świadcząc właśnie usługi grafologiczne. Z pewnością zdobędziesz u nas praktyczne umiejętności a nie tylko wiedzę teoretyczną (jak się zwykle dzieje na szkoleniach jedno-dwudniowych organizowanych w dużych grupach).

Jak się zapisać na szkolenie?

Aby się zapisać na szkolenie wyślij do nas e-mail z następującymi danymi:

  • imię i nazwisko lub nazwa firmy
  • miasto
  • rodzaj szkolenia
  • preferowany termin

Terminy kursów

Terminy kursów ustalane są na bieżąco, zobacz na dół pola menu. Jeśli podany termin Ci nie odpowiada, zapytaj się o kolejny możliwy.

Zapisy

Kursy odbywają się w małych grupach a więc ilość uczestników jest ograniczona. O przyjęciu na kurs decyduje kolejność wpłat. Jeśli więc zależy Ci na uczestnictwie w szkoleniu, zgłoś się jak najwcześniej. Uwaga: Istnieje możliwość kursu indywidualnego prowadzonego w grupie dwuosobowej: instruktor – uczestnik.

Dyplomy

Uczestnik kursu otrzymuje dyplom wydany przez Grafonet Sp. z o. o. Laboratorium Grafologiczne i Centrum Edukacyjne oraz dyplom Polskiego Stowarzyszenia Grafologów.

Miejsce

Szkolenia odbywają się najczęściej we Wrocławiu. Istnieje jednak możliwość zorganizowania kursu w siedzibie Państwa firmy lub przy zainteresowaniu kilku osób – w Państwa mieście .