O szkoleniach grafologicznych

Szkolimy od 2007 roku

Sprawdź dlaczego warto uczyć się u nas

Kto prowadzi szkolenia?

mgr Agnieszka Rapak – grafolog, wykładowca, pracująca jako Biegły Sądowy Grafolog, Biegły Psycholog Pisma, terapeuta, coach.

Analizą grafologiczną zajmuje się od 1997 r. Od 2007 roku prowadzi szkolenia grafologiczne z zakresu podstawowego oraz poszerzone, z autorskim programem. Wyszkoliła kilku biegłych sądowych z zakresu badań pisma ręcznego, jak również wykonała setki ekspertyz grafologicznych. Przeprowadziła również dziesiątki szkoleń specjalistycznych z zakresu m. in. patologii grafizmu dla instytucji państwowych oraz  firm.

Współpracowała m. in. z Telewizją TVP 2 oraz TVN, biorąc udział w takich programach jak „Pytanie na śniadanie”, czy „Dzień dobry TVN”, z gazetą „Dziennik. Polska Europa Świat”, tygodnikiem „Wprost”, „Echo Miasta” Warszawa itd.

Grafolog Agnieszka Rapak prowadzi szkolenia z grafologii i psychografologii.

Wspólnie z telewizją TVN Discovery Historia zrealizowała nagranie filmu dokumentalnego poświęconego postaci Józefa Piłsudskiego, w którym wypowiadała się jako ekspert grafolog (2009 r.)

Oprócz prowadzenia badań nad związkiem obrazu pisma z konkretnymi cechami psychicznymi prowadzi działalność dydaktyczną z zakresu grafologii sądowej oraz analizy rysunku dzieci i dorosłych. Analizę pisma w sposób nowatorski łączy z interpretacją rysunków.

Forma szkoleń z grafologii

Wszystkie zajęcia prowadzone są w formie warsztatów w małych grupach uczestników (2-4 osób) lub indywidualnie, dlatego dobrze przygotowują uczestnika szkolenia do rozwijania umiejętności samodzielnego wykonywania analiz grafologicznych.

Dlaczego warto wybrać nasz ośrodek?

Ponieważ na co dzień zajmujemy się badaniem pisma. Współpracujemy z dużymi firmami i organizacjami państwowymi oraz sądami, świadcząc właśnie usługi grafologiczne. Z pewnością zdobędziesz u nas praktyczne umiejętności a nie tylko wiedzę teoretyczną.

Jak się zapisać na szkolenie?

Aby się zapisać na szkolenie wyślij do nas e-mail z następującymi danymi:

  • imię i nazwisko lub nazwa firmy
  • miasto
  • rodzaj szkolenia
  • preferowany termin

Terminy kursów

Terminy kursów ustalane są na bieżąco, zobacz na dół pola menu. Jeśli podany termin Ci nie odpowiada, zapytaj się o kolejny możliwy.

Zapisy

Kursy odbywają się w małych grupach a więc ilość uczestników jest ograniczona. O przyjęciu na kurs decyduje kolejność wpłat. Jeśli więc zależy Ci na uczestnictwie w szkoleniu, zgłoś się jak najwcześniej. Uwaga: Istnieje możliwość kursu indywidualnego prowadzonego w grupie dwuosobowej: instruktor – uczestnik.

Dyplomy

Uczestnik kursu otrzymuje dyplom wydany przez Centrum Szkoleniowo – Rozwojowe Harmony Life Agnieszka Rapak oraz dyplom Polskiego Stowarzyszenia Grafologów.

Miejsce

Szkolenia odbywają się najczęściej we Wrocławiu oraz online. Istnieje jednak możliwość zorganizowania kursu w siedzibie Państwa firmy lub przy zainteresowaniu kilku osób – w Państwa mieście .