O trenerze grafologii i szkoleniach

Sprawdź dlaczego warto uczyć się u nas

Szkolenia grafologiczne prowadzi

mgr Agnieszka Rapak – grafolog i psychografolog, wykładowca, przez 10 lat pełniła funkcję Biegłego Sądowego Grafolog i Biegłego Psychologa Pisma, od 2006 r. instruktor psychografologii Polskiego Stowarzyszenia Grafologów, konsultant psychoterapii pozytywnej, trener odporności psychicznej.

Analizą grafologiczną zajmuje się od 1997 r. Od 2006 roku prowadzi szkolenia grafologiczne i pismoznawcze z zakresu podstawowego oraz poszerzone, z autorskim programem. W tym czasie wyszkoliła wielu biegłych sądowych z zakresu badań pisma ręcznego, jak również wykonała setki ekspertyz grafologicznych. Przeprowadziła również dziesiątki szkoleń specjalistycznych z zakresu m. in. patologii grafizmu dla instytucji państwowych oraz  firm.

Współpracowała m. in. z Telewizją TVP 2 oraz TVN, biorąc udział w takich programach jak „Pytanie na śniadanie”, czy „Dzień dobry TVN”, z gazetą „Dziennik. Polska Europa Świat”, tygodnikiem „Wprost”, „Echo Miasta” Warszawa itd.

Wspólnie z telewizją TVN Discovery Historia zrealizowała nagranie filmu dokumentalnego poświęconego postaci Józefa Piłsudskiego, w którym wypowiadała się jako ekspert grafolog (2009 r.). W 2021 r. wzięła udział w nagraniu reportażu „Mieszczanie żywieccy” dla TVP Kultura, gdzie analizowała rękopisy Andrzeja Komonieckiego. biegły grafolog kursy grafologii

Oprócz prowadzenia badań nad związkiem obrazu pisma z konkretnymi cechami psychicznymi prowadzi działalność dydaktyczną z zakresu grafologii sądowej, analizy rysunku dzieci i dorosłych oraz konsultacje psychoterapeutyczne. Analizę pisma w sposób nowatorski łączy z interpretacją rysunków.

Newsy w mediach: artykuł Rzeczpospolitej – wywiad z Agnieszką Rapak

Forma szkoleń z grafologii

Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów w trybie indywidualnym, dlatego dobrze przygotowują uczestnika szkolenia do rozwijania umiejętności samodzielnego wykonywania analiz grafologicznych.

Dlaczego warto wybrać nasz ośrodek?

Warto wiedzieć, że w Polsce na dzień dzisiejszy (2024r.) nie ma instytucji państwowej, która szkoli biegłych a jedynie placówki prywatne (czasem o wprowadzających w błąd nazwach). Jeśli masz wątpliwość, zapytaj np. w Instytucie Ekspertyz Sądowych im. Prof. dra Jana Sehna w Krakowie lub w Katedrze Kryminalistyki Uniwersytetu Warszawskiego.

Jako firma profesjonalnym badaniem pisma zajmujemy się od 2006 r. i kładziemy nacisk by nasze szkolenia były jak najbardziej praktyczne, począwszy od pierwszego szkolenia. Wyszkoliliśmy już wielu biegłych sądowych. Do naszego ośrodka kierowani są policjanci, pracownicy naukowi, psycholodzy i osoby wykonujący pokrewne zawody.

Na co dzień współpracujemy z firmami, jednostkami państwowymi oraz sądami, świadcząc usługi grafologiczne. Z pewnością zdobędziesz u nas praktyczne umiejętności a nie tylko książkową wiedzę.

Jak się zapisać na szkolenie?

Aby się zapisać na szkolenie wyślij do nas e-mail z następującymi danymi:

  • imię i nazwisko lub nazwa firmy
  • rodzaj szkolenia
  • preferowany termin

Terminy kursów

Terminy kursów ustalane są z uczestnikiem lub firmą indywidualnie.

Dyplomy

Uczestnik kursu otrzymuje dyplom wydany przez Centrum Szkoleniowo – Rozwojowe Harmony Life Agnieszka Rapak (dawniej Grafonet)

Miejsce

Szkolenia odbywają się najczęściej online przez video-konferencję. Istnieje również możliwość zorganizowania kursu w siedzibie zainteresowanej firmy lub przy zgłoszeniu się kilku osób – w wybranym mieście.