O trenerze grafologii i szkoleniach

Sprawdź dlaczego warto uczyć się u nas

Szkolenia grafologiczne prowadzi

mgr Agnieszka Rapak – grafolog i psychografolog, wykładowca, pracuje od 10 lat jako Biegły Sądowy Grafolog, Biegły Psycholog Pisma, od 2006 r. instruktor psychografologii Polskiego Stowarzyszenia Grafologów, konsultant psychoterapii pozytywnej, trener odporności psychicznej.

Analizą grafologiczną zajmuje się od 1997 r. Od 2006 roku prowadzi szkolenia grafologiczne i pismoznawcze z zakresu podstawowego oraz poszerzone, z autorskim programem. W tym czasie wyszkoliła wielu biegłych sądowych z zakresu badań pisma ręcznego, jak również wykonała setki ekspertyz grafologicznych. Przeprowadziła również dziesiątki szkoleń specjalistycznych z zakresu m. in. patologii grafizmu dla instytucji państwowych oraz  firm.

Współpracowała m. in. z Telewizją TVP 2 oraz TVN, biorąc udział w takich programach jak „Pytanie na śniadanie”, czy „Dzień dobry TVN”, z gazetą „Dziennik. Polska Europa Świat”, tygodnikiem „Wprost”, „Echo Miasta” Warszawa itd.

Wspólnie z telewizją TVN Discovery Historia zrealizowała nagranie filmu dokumentalnego poświęconego postaci Józefa Piłsudskiego, w którym wypowiadała się jako ekspert grafolog (2009 r.). W 2021 r. wzięła udział w nagraniu reportażu „Mieszczanie żywieccy” dla TVP Kultura, gdzie analizowała rękopisy Andrzeja Komonieckiego. biegły grafolog kursy grafologii

Oprócz prowadzenia badań nad związkiem obrazu pisma z konkretnymi cechami psychicznymi prowadzi działalność dydaktyczną z zakresu grafologii sądowej, analizy rysunku dzieci i dorosłych oraz konsultacje psychoterapeutyczne. Analizę pisma w sposób nowatorski łączy z interpretacją rysunków.

Forma szkoleń z grafologii

Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów w trybie indywidualnym, dlatego dobrze przygotowują uczestnika szkolenia do rozwijania umiejętności samodzielnego wykonywania analiz grafologicznych.

Dlaczego warto wybrać nasz ośrodek?

Warto wiedzieć, że w Polsce na dzień dzisiejszy (2024r.) nie ma instytucji państwowej, która szkoli biegłych a jedynie placówki prywatne (czasem o wprowadzających w błąd nazwach). Jeśli masz wątpliwość, zapytaj np. w Instytucie Ekspertyz Sądowych im. Prof. dra Jana Sehna w Krakowie lub w Katedrze Kryminalistyki Uniwersytetu Warszawskiego.

Jako firma profesjonalnym badaniem pisma zajmujemy się od 2006 r. i kładziemy nacisk by nasze szkolenia były jak najbardziej praktyczne, począwszy od pierwszego szkolenia. Wyszkoliliśmy już wielu biegłych sądowych. Do naszego ośrodka kierowani są policjanci, pracownicy naukowi, psycholodzy i osoby wykonujący pokrewne zawody.

Na co dzień współpracujemy z firmami, jednostkami państwowymi oraz sądami, świadcząc usługi grafologiczne. Z pewnością zdobędziesz u nas praktyczne umiejętności a nie tylko książkową wiedzę.

Jak się zapisać na szkolenie?

Aby się zapisać na szkolenie wyślij do nas e-mail z następującymi danymi:

  • imię i nazwisko lub nazwa firmy
  • rodzaj szkolenia
  • preferowany termin

Terminy kursów

Terminy kursów ustalane są z uczestnikiem lub firmą indywidualnie.

Dyplomy

Uczestnik kursu otrzymuje dyplom wydany przez Centrum Szkoleniowo – Rozwojowe Harmony Life Agnieszka Rapak (dawniej Grafonet)

Miejsce

Szkolenia odbywają się najczęściej online przez video-konferencję. Istnieje również możliwość zorganizowania kursu w siedzibie zainteresowanej firmy lub przy zgłoszeniu się kilku osób – w wybranym mieście.