Grafologia
Grafologia

Kurs grafologii - informacje

Terminy kursów

Terminy kursów ustalane są na bieżąco. Informacja o nich nie zawsze pojawia się na stronie www.grafologia.net.pl, dlatego jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z kursu grafologii zapytaj się o najbliższy termin.

Zapisy

Kursy odbywają się w małych grupach a więc ilość uczestników jest ograniczona. O przyjęciu na kurs decyduje kolejność wpłat. Jeśli więc zależy Ci na uczestnictwie w szkoleniu, zgłoś się jak najwcześniej. Uwaga: Istnieje możliwość kursu indywidualnego prowadzonego w grupie dwuosobowej: instruktor – kursant.

Dyplomy

Uczestnik kursu otrzymuje dyplom wydany przez Grafonet. Laboratorium Grafologiczne i Centrum Edukacyjne oraz dyplom PSG.

Miejsce

Szkolenia odbywają się najczęściej we Wrocławiu. Istnieje jednak możliwość zorganizowania kursu w: Zgorzelcu, Jeleniej Górze, Praszce lub w Wieluniu.

Szkolenia z grafologii

Szkolenia skierowane są zarówno do osób prywatnych, jak i do firm. Dla firm istnieje możliwość indywidualnego określenia programu kursu. (Jeśli jesteś przedstawicielem firmy skontaktuj się z nami i określ interesujący Cię profil kursu).

Jakość

Dlaczego warto wybrać nasz ośrodek? Ponieważ na co dzień zajmujemy się badaniem pisma. Współpracujemy z ważnymi firmami i gazetami rynku polskiego oferując właśnie usługi grafologiczne. Z pewnością zdobędziesz u nas praktyczną a nie tylko książkową wiedzę!

Kurs grafologii - jak się zapisać?

Kurs Grafologii

WROCŁAW 2017 r.

Kurs I stopnia: praktyczna wiedza

Zapisz się! Liczba miejsc ograniczona.


Kurs w toku indywidualnym - wolny termin: 7 XII 2017 r.


Szkolenie ma charakter warsztatów.

Prowadzi Biegły Grafolog Sądowy

Wydajemy Certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Grafologów